Skip to content

Hakkımızda

Adana'da tecrübeli ajans

biz kimiz?

UCY Medya, özgün ve yenilikçi fikirleri ile birçok farklı alanda hizmet sunarak teknolojideki etkileşimi artıran bir ajanstır.

 Kendi alanının gerekli eğitimlerini alan ve halen almaya devam eden, her geçen gün kendini daha fazla geliştiren ve başarılarına başarı katan ekibimiz sayesinde muvaffakiyet basamaklarını bir bir çıkmaktayız. Eşsiz bir ekip ruhu ile UCY Medya, 2021 senesinde sağlam bir temel ile birlikte sektöre oldukça büyük bir adım atmaktadır. Yaptığımız her yeni çalışma ile müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazanırken aynı zamanda tecrübelerimize tecrübe katarak olduğumuz yerde saymak yerine sürekli halde ilerlemeye devam etmekteyiz.

Web Tasarım

Kurumsal site, blog sitesi, kişisel site, haber sitesi, portal siteleri, forum siteleri, portföy sitesi gibi birçok çeşitli sitenin Web Tasarımını da hizmetlerine ekleyen UCY Medya, gün geçtikçe hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir.

E-ticaret

Ticaret gibi önemli bir unsurun internet üzerinden işlenmesini amaçlayan E-ticaret, UCY Medya sayesinde işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Danışmanlık, kurulum ve pazaryeri entegrasyonu gibi E-ticaret hizmetleri UCY Medya kalitesi ile muvaffakiyetinizi artıracaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde fazlası ile kullanıcıya sahip olan sosyal medyalar; çeşitli kuruluşların reklam yaptığı başka bir deyim ile kendini tanıttığı önemli bir iletişim aracıdır. UCY Medya hizmetlerinden birisi olan Sosyal Medya Yönetimi ile kurum veya kuruluşunuzun geleceği için sosyal medya kurulumu, içerik yönetimi ve şablon oluşturma gibi temel hizmetlerinden faydalanarak adınızı duyurabilir ve daha fazla başarı elde edebilirsiniz.

Makale & Tanıtım & İçerik yazıları

Yazı departmanındaki güvenilir ve işinde oldukça başarılı olan çalışanların üstlendiği SEO hizmetlerinde bulunan özgün makaleler, site analizleri, site dışı SEO gibi aynı zamanda tüm bunlar dışında blog yazıları, tamamen SEO uyumlu makale, tanıtım yazısı ve ürün yazısı hizmetleri ile sektörde yerini almaktadır.

Ve daha fazlası

SEO, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, E-ticaret, Metin Yazarlığı hizmetlerinin dışında Grafik Tasarımı, Yazılım, Dijital Pazarlama, WordPress Hizmetleri gibi birçok farklı alanda da kalitesini sizlere sunan UCY Medya, yılların verdiği tecrübeleri bugünlere kadar başarı ile taşımıştır. Tasarımlarında veya yazılarında özgün olmayı kural haline getirmiş olan UCY Medya, farkını ortaya koyarak müşterilerin güvenini kazanmaktadır. Sektörünün öncüsü olmayı kendine hedef koyarak emin adımlar ile yürümekte olan UCY Medya’nın kalitesinden faydalanmak hem müşteriye hem de kuruluşumuza başarı getirmektedir. Kurul ve kuruluşların üretkenliğini artırarak gelişiminde büyük rol oynayan hizmetlerimiz sayesinde sizler de hedeflediğiniz kariyer basamaklarını birer birer çıkabilecek ve adınızı belki de dünyaya duyurabileceksiniz.

0 +
Sipariş
0 %
Memnuniyet

UCY Medya olarak müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Hedeflenen kariyere ulaşmak sizleri gururlandırdığı kadar bizleri de gururlandırır.