Adana SEO Hizmeti

SEO nedir?
SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir – Organik arama motoru sonuçlarıyla web sitenize gelen alakalı trafik miktarını iyileştirme sanatı.

 

Google ve Bing gibi arama motorları ‘organik’ olarak adlandırılan arama sonuçlarına sahiptir. Bu sonuçlar, web sitelerinden, blog sayfalarından, videolardan ve arama motorlarının “en alakalı” olarak sınıflandırdığı resimlerden oluşur. Bu sonuçlar, ücretsiz listelemeler oldukları için ücretli reklamlardan farklıdır.

 

İşimiz SEO üzerine inşa edilmiştir ve ekibimiz, sahip olduğunuz büyük veya küçük tüm projelerin üstesinden gelmek için hazırdır. Adana’a yakınsanız ve SEO’ya ihtiyacınız varsa, o zaman iletişime geçin. Gerekene sahibiz.

Adana seo hizmetleri Anahtar Kelime Araştırması
Anahtar Kelime Araştırması
İnsanların Google’da aradığı en iyi SEO anahtar kelimelerinizi ve kelime öbeklerini keşfedin.

Adana seo hizmetleri Anahtar Kelime Başına Sayfa
Anahtar Kelime Başına Sayfa
Her anahtar kelime için bir sayfaya sahip olmak SEO’nun en iyi uygulamasıdır – uzmanlara güvenin

Adana seo hizmetleri Sayfa İçi SEO
Sayfa İçi SEO
SEO dostu bir web sitesi oluşturmaya gelince, yüksek oranda hedeflenen sayfa içi SEO kullanın

Adana seo hizmetleri İç Bağlantılar
İç Bağlantılar
İyi Dahili bağlantı yapısı, arama motorlarının ve kullanıcıların web sitenizin sayfalarında kolayca gezinmesini sağlar.

Adana seo hizmetleri Blog
Blog
SEO söz konusu olduğunda – web siteniz ne kadar büyükse o kadar iyidir! Eklenmiş bir bloga sahip olmak gerçekten yardımcı olur.

Adana seo hizmetleri Backlink
Backlinkler
Sektörünüzdeki web sitelerinden sitenize kaliteli geri bağlantılar sağlamak, size kefil olmak gibidir!


Adana’nın 1 Numaralı SEO Ajansı
Adana’da SEO söz konusu olduğunda, herkes uzman olduğunu düşünür, ancak arama motoru optimizasyonumuzun konuşmasına izin veriyoruz! Yüzlerce web sitesini tüm sektör türlerinde sıraladık, böylece neden bahsettiğimizi biliyoruz. Adana’nın 1 numaralı SEO ajansı olarak, çevrimiçi varlığınızı büyütmek için sonuç odaklı arama motoru optimizasyonu sağlıyoruz.

Yerel SEO’dan ince ayar web sitelerine, bağlantı oluşturmaya ve anahtar kelime açısından zengin içerik, video ve resim oluşturmaya kadar arama motoru optimizasyonuyla ilgili her şeyi seviyoruz. Müşterilerimiz bizim ortaklarımızdır ve sonuç almaktan gurur duyuyoruz.

Adana SEO Ortaklarınız
Adana’da SEO söz konusu olduğunda, herkes uzman olduğunu düşünür, ancak arama motoru optimizasyonumuzun konuşmasına izin veriyoruz! Yüzlerce web sitesini tüm sektör türlerinde sıraladık, böylece neden bahsettiğimizi biliyoruz. Adana’nın 1 numaralı SEO ajansı olarak, çevrimiçi varlığınızı büyütmek için sonuç odaklı arama motoru optimizasyonu sağlıyoruz.

Yerel SEO’dan ince ayar web sitelerine, bağlantı oluşturmaya ve anahtar kelime açısından zengin içerik, video ve resim oluşturmaya kadar arama motoru optimizasyonuyla ilgili her şeyi seviyoruz. Müşterilerimiz bizim ortaklarımızdır ve sonuç almaktan gurur duyuyoruz.

Google Arama Motoru Optimizasyonu için Adana SEO Ajansı
SEO’nun amacı, web sitenizi Google’ın arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralara yerleştirmektir, böylece müşteriler “potansiyel müşteriler” veya reklamlar için ödeme yapmaya gerek kalmadan sizi doğal olarak bulmaya başlayabilirler. Kabul edelim, aslında ilk sayfanın üst kısmına yakın olmayan sitelere kimse tıklamaz değil mi?

Web sitenizi yörüngeye taşımak için SEO’nun gücünden yararlanarak Adana işiniz için ateşli olası satışlar oluşturun!

Yenilikçi Adana SEO Ajansı
Biz Arama motoru optimizasyonu konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir Adana SEO ve dijital pazarlama ajansı olan UCY Medya‘yız. Adana bizim evimiz, ancak Birleşik Krallık’ta birçok şirkete hizmet veriyoruz. Arama danışmanlarımız, stratejik çevrimiçi pazarlama taktikleri (SEO, PPC, içerik pazarlaması, sosyal medya ve diğer kanallar) ile müşterilerimizin web sitelerine daha fazla web trafiği ve ödeme yapan müşteriler getirdi.

Kazanılan bağlantı kurma, küresel SEO stratejiniz üzerinde çalışma, ilgi çekici içerik oluşturma, anahtar kelime araştırması, dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), yerel SEO stratejileri üzerinde çalışma, tanınmış site denetimimizi çalıştırma veya tıklama başına ödeme oluşturma yoluyla sıralamayı iyileştirmek olsun. (PPC) kampanyası, deneyimli hesap yöneticilerimiz birçok farklı sektördeki işletmeleri nasıl iyi sıralayacaklarını bilirler.

Web sitenizi yörüngeye taşımak için SEO’nun gücünden yararlanarak Adana işiniz için ateşli olası satışlar oluşturun!


Arama motoru optimizasyonunun işletmenize verebileceği değerler
Bir yazar uzunca bir içerik yayınlarsa ve kimse görmediyse, yine de ses çıkarır mı? Özellikle nihai hedef konuşma, üzerinde düşünme ve dönüşüm olduğunda, hayır diyeceğiz. Bir sitenin web sayfaları uzmanlık, tasarım ve işletmenin en iyisi olduğunu gösterebilir, ancak Google’da iyi bir sıralama elde etmezse, o zaman (neredeyse) dijital olarak görünmezdir. Aslında, ilk sayfa arama sonuçları tüm web sitesi trafiğinin yüzde doksan beşini toplar, bu nedenle organik SEO başarısı (ve ilk sayfaya geçmek) bir zorunluluktur.

 

Google’ın arama algoritmasıyla bildirildiğine göre yılda beş yüz defaya kadar (ama muhtemelen daha fazla) değişiyor. Google Panda ve Google Penguin gibi büyük güncellemeler, kısayol kullanan pazarlama şirketlerinin üzerinde çalışılanlara göre “beyaz şapka” ve daha yüksek kaliteli sitelere öncelik verir. Anahtar kelime doldurma, düşük kaliteli içerik ve düşük kaliteli bağlantılar gibi sayfa dışı taktikler kullanmak işe yaramaz. Tüm bu faktörleri hesaba katan bir SEO kampanyanızın olması zorunludur – aksi takdirde birinci sayfanın başarısı olmaz.

 

UCY Medya’da, stratejilerimizin elde ettiği başarıyı, müşterilerimizin web sitesi trafiğini, potansiyel müşterileri ve dönüşümlerini artırarak gördük. Doğru içerik karışımı, site yapısı / sınıflandırması ve bağlantı kurma stratejileri ile rakiplerinin önüne geçen bir web sitesini nasıl vereceğimizi biliyoruz. SEO uzmanlarımız sitenizi özüne indirgiyor, anahtar kelimeleri tanımlayanları bulun ve sitenizin tüm cihazlarda profilini iyileştirmesini sağlayın – şimdi mobil SEO performansı Google için 2019’un başından bu yana çok önemlidir.


İyi SEO Güven Oluşturur
Herhangi bir iyi SEO’nun amacı, güçlü bir yetki ve güvenilirlik temeli oluşturarak ziyaretçileri çekici ve verimli bir web sitesine çekmektir. Güzel, hızlı ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sunan güzel bir web siteniz varsa, bu harika. Ama insanların onu bulmasına ihtiyacınız var. Bu yüzden iyi bir SEO, arama motorlarında güven oluşturarak kolayca keşfedilebilir olmaya odaklanır.

 

Aramada güvenilir ve yetkili olmaya giden pek çok şey var. Güven, kaliteli geri bağlantı profillerine, olumlu kullanıcı davranışına ve optimize edilmiş içeriğe ve sayfa üzerindeki öğelere sahip olma gibi tekniklerle zamanla kazanılır. Aramada otorite bularak, siteniz iyi bir sıralama elde edecektir. Bu, kullanıcıların markanızla temasa geçtikleri andan itibaren markanıza güvenme olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

 

Sabır, bağlılık ve sıkı çalışma gerektirir, ancak gerçek şu ki, Google ve diğer arama motorlarına karşı güvenilirlik ve güven oluşturmak, sizin için diğer çoğu dijital optimizasyondan daha fazlasını isteyecektir. SEO’nuzun maksimum potansiyeline ulaşmasını istiyorsanız, o zaman bir uzmandan yardım almalısınız.


Teknik SEO ile çalışmak
Site haritaları, robots.txt ve 301 yönlendirmelerinden sayfa hızına, site mimarisine ve yapılandırılmış veri işaretlemeye kadar – etkili teknik arama motoru optimizasyonu için gereken birçok faktör vardır. Yılların arama motoru deneyiminden elde ettiğimiz en iyi uygulamalar konusundaki anlayışımız ve uzmanlığımız ve yeni bilgiye duyulan ihtiyaç, web sitenizi Google’ın olabildiğince hızlı bir şekilde dolaşıp ziyaret ettiği her sayfayı anlayabilmesi için hazırlamamıza olanak tanır, harika Google sıralamasıyla sonuçlanır.

 

Mükemmel bir teknik SEO profili sağlamak, bir web sitesinin Google, Yahoo, Bing ve diğer arama motorlarında iyi sıralanmasının tek yolu değildir. Ancak başarılı bir arama motoru pazarlama kampanyasının temelini oluşturarak site mimarisi, içerik ve gelen bağlantılar ve sosyal medya sinyalleri gibi site dışı pazarlama taktiklerinin çok daha iyi çalışmasını sağlayabilir.

 

150+ noktalı kapsamlı SEO denetimimizle (Google Analytics dahil çeşitli veri kaynaklarını alarak) her zaman yeni bir arama kampanyası üzerinde çalışmaya başlarız, çünkü bu, hangi önceki SEO stratejilerinin ve taktiklerinin işe yarayıp yaramadığını görmemizi sağlar.

 

Bir web sitesi, daha iyi başlık etiketleri ve meta verileri içeren yerinde teknik çalışmaların yanı sıra görüntü optimizasyonu, sayfa hızına yardımcı olmak için önbelleğe alma ve CSS, HTML ve JavaScript gibi kodun küçültülmesini gerektirebilir. Bir sitenin tüm sayfalarının yeniden yazılması veya ziyaretçi sorgularını ve arama amacını yanıtlayan uzun biçimli içerikle dolu yeni sayfaların eklenmesi gerekebilir.

 

Web sitesini denetlememiz, sitenin Google Arama Konsolunda daha iyi performans göstermeye başlamasının en iyi yolunu belirlemeye yardımcı olacaktır; bu, ‘SERP’lerdeki (Arama Motoru Sonuçları Sayfaları) sıralamalarını başarılı bir şekilde iyileştirmek için uzun bir yol kat eder ve bu da ziyaretçi sayılarını artırır.


Neden UCY Medya İle Çalışmalısınız
Adana merkezli sonuç alan, enerjik, yenilikçi, çevik ancak deneyimli, arama odaklı bir dijital pazarlama ajansıyız. Organik arama, web tasarımı , tıklama başına ödeme stratejileri , sosyal medya ve yüksek kaliteli içerik oluşturma gibi kanallardan müşteri adayı oluşturma konusunda uzmanız . Web varlığınızı ve çevrimiçi işinizi geliştirmek için ajansımızdaki yetenek ve deneyimi kullanıyoruz. Çoğu kişi bunu söylüyor, ancak iletişim ve şeffaflık işimiz için çok önemlidir ve kendi başarımızın itici gücüdür.

Web siteniz rakipler arasında kaybolduysa veya sitenizin neden nerede olduğunu anlamıyorsanız – ve nasıl bulunacağınızı merak ediyorsanız, size nasıl daha fazla iş kazanabileceğimizi gösterelim.

SEO için bir ajans seçmek neden ‘şirket içinde SEO ekibi kurmaktan’ daha iyidir?
Bu kadar ileri gittiyseniz, muhtemelen SEO’nun ne kadar önemli olduğunu söylemenize gerek yoktur. Her büyüklükteki ve sektörler arası işletmeler için dijitalleşmenin artması, işletme sahiplerinin işletmelerinin çevrimiçi performansına giderek daha fazla dikkat etmeleri gerektiği anlamına geldi. SEO, web sitenizin görünürlüğünü ve trafiğini organik olarak iyileştirmenin en iyi yollarından biridir.

 

Ancak SEO’nuzu devralmak için bir ajansa yatırım yapmak göz korkutucu olabilir – bunu anlıyoruz. Sonuçta, SEO hakkında çok şey anlayan biri değilseniz, bir ajansa güvenmek zor olabilir. Öyleyse neden ihtiyacınız olan arama motoru pazarlamasını gerçekleştirmek için şirket içi SEO’yu işe almıyorsunuz?

 

Pek çok insan bunu yapıyor. Ancak her zaman en iyi seçim değildir. Özel bir şirket içi SEO ekibine sahip olmanın bazı büyük faydaları olsa da, gerçek şu ki, bir ajansla çalışmak hala gidilecek en iyi yoldur. UCY Medya’da, bir işletme sahibi olarak zamanınızı, paranızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğini anlıyoruz – ve bir SEO ajansını ile çalışmak bunu yapmanıza olanak tanır.


SEO Çalışmamız Nasıl İlerliyor?
01.

Araştırma
En güçlü arama motoru optimizasyonu kampanyasını oluşturmak için ilk olarak SEO denetimimizi her nokta manuel olarak kontrol edilerek çalıştırıyoruz. Bu denetimle eşzamanlı olarak, anahtar kelimeleri ve anahtar sözcükleri (arama hacmiyle birlikte) belirleyeceğiz ve mevcut ve potansiyel arama kitlesini tam olarak belirlemek için Google Analytics verilerini inceleyeceğiz.

 

Teklif aşamasında henüz yapmadıysak, mevcut site istatistiklerini (bağlantı sayısı, indekslenen sayfa sayısı, etki alanı yetkisi gibi) rekabetle karşılaştıran bir çalışma yapacağız. Arama rekabeti genellikle iki şekilde gelir – Google’da iyi sıralanan rakipler, sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri arar ve diğer satış kanallarında rekabet ettiğiniz rakipler.

 

Denetim, anahtar kelime araştırması ve rakip analizinin yanı sıra, endüstrinin bütünsel bir kuşbakışı görünümünü oluşturmak için çeşitli ontolojik ilişkili anahtar ifadeler için arama motoru sonuç sayfalarını kontrol ediyoruz.

 

Adana, Akdeniz veya Türkiye’de bir SEO kampanyası yürütmemizi isteseniz de, araştırma çalışmalarımız çok benzer (ve kapsamlı) olacaktır. İyi, sağlam site içi, site dışı ve sektör araştırması yapılırsa, bu SEO tekniklerinin baştan sona daha iyi çalışması için harika bir platform oluşturur.

02.

Teknik SEO
Bir web sitesinin Google tarafından nasıl geçildiğini, ne kadar hızlı yüklendiğini ve her sayfanın bir site menü sistemi bağlamında ve dışında ne kadar anlaşılır olduğunu iyileştirmek , teknik SEO’nun kalbinde yer alır.

 

Yukarıda belirtilen denetimimizden yola çıkan SEO ekibimiz, dizine eklenen sayfaların sayısı ve gelen bağlantılar için düzenli kontroller arasında bozuk bağlantılar, mobil yanıt verme, dönüşüm izleme, yerel SEO faktörleri gibi şeyleri kontrol etme dahil olmak üzere tüm çevrimiçi sıralama faktörlerinin düzeltilmesini sağlar.

03.

İçerik Yazımı
Bize her sayfada mükemmel yazılmış, uzun biçimli içeriğe sahip bir site gösterin ve size Google SERP’lerde harika sıralamalar gösterelim. İçerik ve SEO el ele gider ve bizim için aynı şeydir. “Ana sayfaya iki bin kelime” eklenmesini önerdiğimizde, çoğu zaman çok açık ağızlarla karşılaşıyoruz. Ancak müşteriler arama pazarlamacılığı teknikleri konusunda cesur hale geldikçe, önerilerimizi kabul ettikçe ve arama sıralamalarından kendilerine iş kazandıracağını asla düşünmedikleri ifadeler için sıralamaya başladıkça, genellikle hizmet ve ürün sayfalarına uzun form içeriği eklememiz için bize baskı yapan taraf olurlar ayrıca.

 

İçerik pek çok yönden yardımcı olur ve özellikle sitedeki çeşitli anahtar sayfalarla bağlantılı çok uzun içerik – özellikle de bağlantılar yalnızca menü seçenekleri yerine metin paragrafları içindeyse veya bir paragrafın üstünde veya altında bir bağlantı varsa açıklayan. Uzun kuyruklu ifadeler, hizmetinizin veya ürünlerinizin çeşitli yönlerini açıklayan iyi yazılmış içeriğe sahipse sitenizi bulma olasılığı çok daha yüksektir. Daha fazla içeriğe sahip sayfaların da sosyal medya platformlarına bağlanma veya sosyal medya platformlarında paylaşılma olasılığı çok daha yüksektir.

04.

Backlink Kazanma ve Oluşturma
En iyi Adana SEO ajanslarının kim olduğunu bilmeyenler bile, bağlantı kurma ve büyük ölçüde olumsuz çağrışımlarını duymuşlardır. Bağlantılar oluşturmanın bir ana nedenden dolayı kötü bir itibarı vardır – binlerce web sitesi sahibinin ve arama motoru optimizasyonu şirketinin birkaç yıl boyunca uyguladığı kısayollar. Bağlantı spam gönderimi hala bu güne kadar devam ediyor, ancak bir zamanlar olduğundan çok daha az yaygın. Yeni bağlantılara ulaşmayı dijital bir PR süreci olarak görüyoruz, genellikle web sitesi ve blog sahiplerini müşterimizin sitesinde kaliteli bir içerik ‘varlığına’ bağlantı vermeye teşvik ediyoruz.

 

Alıntıları sağlıklı bir bağlantı kurma kampanyasının bir parçası olarak görüyoruz ve alıntı listelerinin, zaten mevcut olmadıkları sürece herhangi bir SEO çalışmasının başlangıcına yakın olmasını sağlıyoruz. “Ad, Adres, Telefon” (NAP) tutarlılığı ve markadan bahsedilmesi, giderek artan bir Google sıralama faktörüdür (ve Bing ve DuckDuckGo gibi diğer arama motorları), bu nedenle bağlantı oluşturmanın bu kısmı doğru yapmak için çok önemlidir.

05.

İş akışı, tutarlılık ve şeffaflık
Birinci sınıf sayfa içi SEO stratejileri oluşturduk, Ancak diğer Adana dijital pazarlama ajanslarına göre üstün olduğumuzu hissettiğimiz yer iş akışı yönetimimizdedir ve operasyonlar.

Müşteri hesaplarını büyük bir hassasiyetle yönetebiliyoruz. Alıntılar oluşturmak, bir sosyal yardım stratejisi oluşturmak, sayfa dışı bir SEO incelemesi için planlama yapmak, Google sıralamalarında yakın zamanda meydana gelen bir yükselişi rapor etmek veya yeni bir bağlantı kazanmak olsun, her eylemi kaydeder ve ne kadar sürdüğünü kaydederiz. Müşteriler, hesaplarında ne kadar zaman geçirdiğimizi dakikalarına kadar görebilirler.

Bu, müşteri hizmetlerimizi çok daha kolay hale getirerek gerçek dijital faaliyetler üzerinde çalışmak için bize daha fazla zaman bırakıyor. Bilgili bir müşteri, mutlu bir müşteridir. Ve ziyaretçi sayısını artıran bilgili, mutlu bir müşteri, bir içerik istemcisidir.

 

06.

Raporlama
Aylık SEO raporları, gerekli ve gerçekten önemli olsalar da, yukarıda bahsedilen iş akışı yönetim sistemi ve dijital ajansımızı çalıştırmak için kullandığımız uygulamalar nedeniyle UCY Medya’da çok daha az gözden geçirilir.

 

Son derece görüntü odaklı aylık raporlarımız göze çok hoş gelir ve karmaşık SEO jargonunda veya sosyal medyada veya bu konuda PPC jargonunda çok az zaman harcar.

 

Açıklık bir işletme olarak bizim için önemlidir ve sözlerimizi aşırı karmaşıklaştırma veya şişirme ihtiyacı hissetmedik. Müşteriler bunu tam olarak anlıyor. Müşterilerle olan yakın ilişkilerimiz, Ahref’de kaydedilen tüm eylemler ve faydalı aylık raporlama nedeniyle, işimizin hangi unsurlarının müşteri sıralamalarında, ziyaretçilerde ve sorgulamalarda / satışlarda iyileşme sağladığını bilmekten hiçbir şey bizi daha mutlu edemez.